Speler coquillette92 plaatste een bericht op 10/07 12:38 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: mijn geschenk ontvangen maar zeer teleurgesteld. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Ontdek Treasures of Atlantis
Treasures of Atlantis Hunt Game Treasures of Atlantis
Win
Ontdekken
Ontdek Kunai Training
Kunai-training
Help de Wonderz om Kunai Throwing te oefenen!
Ontdekken
Ontdek Farao
Farao Butin spel
Win een Smartphone OnePlus Grijs
Ontdekken
Sirocco Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :3000 / 3000
Win 1 000,00 EUR
Ontdekken
Scoop Ticket
Aantal resterende tickets :1236 / 1300
Win 1 500,00 EUR
Ontdekken

onderwerp:  mijn geschenk ontvangen maar zeer teleurgesteld
webmaster
1634 
10/07/2006 13:12:10

Hallo coquillette92,

ik publiceer niet uw hele bericht omdat ik u eraan herinner dat we op dit forum geen antwoord kunnen geven op persoonlijke problemen.
Onze Klantenservice staat echter tot uw beschikking (klik op de knop rechtsboven) om al uw vragen te beantwoorden, inclusief de vragen over de ontvangst van pakketten.

Goede spelletjes!
Het web'.

coquillette92
12 
10/07/2006 12:38:04

Dit is een gewijzigd bericht:
🙁je Ik ben zaterdagmorgen echt teleurgesteld dat ik mijn pakketje 2 weken op het postkantoor ben gaan afhalen in de madwin winkel. Hier open ik het pakketje (.....). Ik wil graag een antwoord (....) van het madwin team, ik dank je bij voorbaat.... een trouwe speler.kusjes voor iedereen.



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden