Speler wagonlit plaatste een bericht op 18/09 13:59 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: nijlpaard. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Ontdek onderzoeksbestand 862
Onderzoeksdossier 862
Ontdekken
Ontdek Crypted Block
Gecodeerd blok
Zet de gecodeerde blokken met de Wonderz in een perfect vierkant om de kluis te openen.
Ontdekken
Kras Ticket Tutti Frutti
Aantal resterende tickets :8255 / 9600
Win 100,00 EUR
Ontdekken
Ontdek de Zombie Academie
Spel bij Butin Zombie Academy
Win een HP 15,6-inch pc Fhd zilver
Ontdekken
Ontdek Wonderz Hockey League
Wonderz Hockey League
Ontdekken

onderwerp:  nijlpaard
webmaster
1634 
18/09/2009 15:52:26

Hallo
er was geen verandering op Bool'Hippo maar er was een bug toen de "nieuwe look" pagina's online werden gezet.
Dit probleem was onmiddellijk opgelost, dus je moet het niet meer tegenkomen. Dit is zeker een cacheprobleem. U zou geen problemen meer moeten hebben na het "verwijderen van tijdelijke internetbestanden" uit uw browser!

Goede spelletjes!
Het web'.

wagonlit
18/09/2009 13:59:55

Ik ben erg teleurgesteld over het nieuwe nijlpaard spel. Inderdaad, voordat we de mogelijkheid hadden om de spatiebalk te gebruiken om de vruchten correct te positioneren. Vandaag de dag leidt verandering vaak tot trekkingen. Ik hoop dat het Madwin-team terugkeert naar de oude versie voor het plezier van iedereen.
Uw
Wagonlit



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden