Speler bouard85 plaatste een bericht op 29/09 08:37 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: punten scoren in de yam. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Ontdek Pharaoh
Pharaoh Butin Pharaoh
Win een Kinupute I9 Mini-pc
Ontdekken
Ontdek Arabesque Jackpot
Arabesque Jackpot Swag Game Arabesque Jackpot
Win een smartphone Qrzrq I14Pro
Ontdekken
Ontdek Treasures of Atlantis
Treasures of Atlantis Hunt Game Treasures of Atlantis
Win een Doogee X98-smartphone
Ontdekken
Bon Filon Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :3128 / 3500
Win 200,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Wonderz Hockey League
Wonderz Hockey League
Ontdekken

onderwerp:  punten scoren in de yam
jpm50
555 
30/09/2009 16:35:37

het is normaal dat je O pts in het kwadraat hebt gehad omdat de computer dom en logisch is. je had geen 4 dobbelstenen van dezelfde waarde plus een van een andere waarde. het kan een vierkant in een yam niet herkennen. in de yam met dobbelstenen en voorgedrukt papier kun je elk vierkant maar één keer doen en ik begrijp niet waarom spelers klagen over het niet kunnen crediteren van meerdere yam in hetzelfde spel. er moeten verschillende regels zijn.

bouard85
37 
29/09/2009 08:37:41

Ik begrijp niet, bij de yam doe ik een yam die daarom wordt gekenmerkt door 50pts, dan doe ik de 4, dan doe ik de 4, tenslotte doe ik de 5 van 4 en kies ik ervoor om ze in het vierkant dat 40pts oplevert, en er wordt weergegeven 0pts, begin ik de spelregels van de yam die niet tot het punt in mijn mening zijn,al dat de andere yams nu al niet tellen als we nu 5 keer 4 tellen en dat telt niet in het vierkant, zijn we niet klaar om een normale spelregel te hebben gezien de problemen die we op dit moment al op MadWin tegenkomen.



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden