Speler comtoise70 plaatste een bericht op 20/04 10:14 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: niet-accountpunten. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Ontdek Treasures of Atlantis
Treasures of Atlantis Hunt Game Treasures of Atlantis
Win
Ontdekken
Ontdek Farao
Farao Butin spel
Win een Smartphone OnePlus Grijs
Ontdekken
Scratch Road Trip tripticket
Aantal resterende tickets :1556 / 2000
Win 2 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Crypted Block
Gecodeerd blok
Zet de gecodeerde blokken met de Wonderz in een perfect vierkant om de kluis te openen.
Ontdekken
Kras Ticket Juke Box
Aantal resterende tickets :10810 / 12000
Win 100,00 EUR
Ontdekken

onderwerp:  niet-accountpunten
webmaster
1634 
20/04/2009 16:04:13

Hallo🙋

het probleem dat u ondervindt, is alleen een probleem met het bijwerken van de weergave van uw MadPoints- saldo. U bent geen MadPoints kwijt , ze zijn geregistreerd in uw account!

Dit probleem doet zich soms voor in bepaalde browsers (vooral Internet Explorer). Om je MadPoints- saldo te controleren, is er een oplossing: log uit van de site (klik op "uitloggen", rechts van je Free Games-saldo), en log vervolgens weer in met je gebruikersnaam en wachtwoord. Uw gegevens worden bijgewerkt.

Bij twijfel kun je contact opnemen met de Klantenservice.

Goede spellen!
Het web'

comtoise70
20/04/2009 10:14:28

Hallo
het is een aantal dagen geleden dat ik me realiseer dat de verdiende punten niet worden bijgeschreven terwijl ik vandaag games koop meer dan 6000 punten het is niet eerlijk omdat ik de tegoeden betaal, verhelp dit probleem alstublieft
Dankjewel



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden