Speler sincara plaatste een bericht op 26/10 14:06 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: Behoefte aan hulp. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Ontdek Battle
Battle Booty Game
Win 30000 Punten
Ontdekken
Kras Ticket Juke Box
Aantal resterende tickets :10759 / 12000
Win 100,00 EUR
Ontdekken
Ontdek onderzoeksbestand 862
Onderzoeksdossier 862
Ontdekken
Ontdek Ile au Diamant Noir
Black Diamond Island Swag Game
Win een Moto E13-smartphone
Ontdekken
Ontdek Crypted Block
Gecodeerd blok
Zet de gecodeerde blokken met de Wonderz in een perfect vierkant om de kluis te openen.
Ontdekken

onderwerp:  Behoefte aan hulp
sincara
10 
26/10/2011 14:06:39

Hallo iedereen is dat je me kon vertellen hoe je je geschenken aan je gewonnen hebt in party time omdat ik lavendelkaarsen won en toen ik ze selecteerde heb ik ze geselecteerd om te markeren ( annuleren van het geschenk, of verwijderen van het scherm, of het om te zetten naar madpoint) en ik wil ze graag aan mij laten bezorgen hoe dat te doen

Dank je wel voor je toekomstige antwoord.

webmaster
1634 
27/10/2011 09:52:41

Hallo sincara 🙋, Als je eenmaal

een cadeau hebt gewonnen, heb je niets te doen. U kunt de status van uw winsten controleren op uw tracking.

De beheerders zullen uw winst valideren en inplannen voor een verzendsessie.

Goede spelletjes!

dinnette
74 
26/10/2011 18:41:54

🙋 Normaal gesproken heb je
sinds je gewonnen hebt, niet veel te doen. Madwin doet alles. Vink niets aan en doe geen transacties (tenzij u uw geschenk niet wilt hebben).
U wacht tot Madwin uw geschenk heeft gevalideerd en stuurt het dan naar u op. Het kan echter een paar dagen duren.

Afgezien van het controleren of u hen uw volledige adres voor levering hebt opgegeven, zie ik niet wat u nog meer zou kunnen doen.

Hoe dan ook, gefeliciteerd met uw gift. 🍸🌹



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2025 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden