Speler webmaster plaatste een bericht op 09/01 15:33 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: Nieuwe HOLLYWOOD HOTEL-regel voor HOTELS. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Good Adventure Scratch Ticket
Aantal resterende tickets :4135 / 5000
Win 1 000,00 EUR
Ontdekken
Ontdek Arabesque Jackpot
Arabesque Jackpot Swag Game Arabesque Jackpot
Win een Flamingueo strandparasol
Ontdekken
Ontdek Arabesque Jackpot
Arabesque Jackpot Swag Game Arabesque Jackpot
Win een Flamingueo strandparasol
Ontdekken
Scratch Road Trip tripticket
Aantal resterende tickets :1466 / 2000
Win 2 000,00 EUR
Ontdekken
Ticket à Gratter Sunset Diamond
Aantal resterende tickets :901 / 1000
Win 2 000,00 EUR
Ontdekken

onderwerp:  Nieuwe HOLLYWOOD HOTEL-regel voor HOTELS
webmaster
1634 
09/01/2015 15:33:48

Hallo, iedereen!
We hebben zojuist een fundamentele verandering aangebracht in het Hollywood Hotel of the Hotels Game.
Het nieuwe principe is als volgt: Totdat het getal 7 wordt getrokken, wordt de ster met het winnende getal van het bord verwijderd (of één van de sterren als er meerdere sterren met hetzelfde getal zijn).
Daarom zijn de volgende sterren uit het huidige Hollywood Hotelspel verwijderd: drie sterren met nummer 1 en één ster met nummer 3.
Figuur 7 wordt nu noodzakelijkerwijs willekeurig getekend en je zult in staat zijn om je kansen en hoe je op het spel kunt inzetten beter te begrijpen.
Veel succes voor iedereen!
Het web'.



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden