Speler stepha57 plaatste een bericht op 06/03 14:44 op het Wonderz & QuoVerbis Forum: vertraging bij het verzenden. Beantwoord hem op Wonderz & QuoVerbis en ruil met andere spelers

Ontdek de Zombie Academie
Spel bij Butin Zombie Academy
Win een Pc Gaming Beastcom Q3
Ontdekken
Ontdek Ile au Diamant Noir
Black Diamond Island Swag Game
Win Dit is de ultieme Super Smash Bros-game voor de Nintendo Switch
Ontdekken
Ontdek Wordsearch Puzzle
Woordzoeker puzzel
Zoek zoveel mogelijk woorden met dit Wonderz- spel!
Ontdekken
Ontdek Battle
Battle Booty Game
Win 30000 Punten
Ontdekken
Ticket à Gratter Sunset Diamond
Aantal resterende tickets :901 / 1000
Win 2 000,00 EUR
Ontdekken

onderwerp:  vertraging bij het verzenden
stepha57
06/03/2017 14:44:09

hallo, mijn geschenk (een kinderboek) werd gevalideerd op 03/01/17, maar het is nog steeds niet verzonden. Deze vertraging lijkt zeer, zeer lang, nee!
Is er iemand anders in mijn geval? Dank
u wel

webmaster
1634 
16/03/2017 09:08:15

Hallo stepha57,

het spijt me voor de vertraging in het versturen van je geschenken. We hebben de afgelopen 15 dagen een toename van de activiteit meegemaakt, met als gevolg een kleine vertraging, maar alles is sinds deze week weer normaal geworden.

Ter informatie: als uw winst niet op voorraad is, wordt u terugbetaald EN sturen wij u een bericht om u dit te laten weten.

Als u meer wilt weten over hoe u uw geschenken kunt versturen, neem dan contact op met onze klantenservice.

Een goede dag.

"Het web

stepha57
15/03/2017 22:38:55

wat raar is, is dat ik op 25/02 nog een geschenk won, gevalideerd op 03/03 en ik heb het al ontvangen.
Dus als het een tijdelijk of permanent voorraadtekort is, is een klein berichtje om ons te waarschuwen niet te veel!



DreamCentury logo
Gratis spelletjes zonder verplichting, gratis spelletjes en geschenken

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Alle rechten voorbehouden